Proutěná rohož 1,4x5,0

Neohodnoceno

Proutěná rohož  1,4x5,0. Ke každé zakoupené rohoži přidáváme montážní pásky

1 400 Kč
Skladem

Proutěná rohož 1,4x5,0

V praxi se ukazují jako skvělé řešení nejen pro zahrady, ale také pro terasy a balkóny. Jako přírodní materiál, zcela šetrný k životnímu prostředí, perfektně ladí s každým typem krajiny. Proutěné rohože, které Vám nabízíme, jsou určeny pro všechny, kteří očekávají od moderních clon trvanlivost a eleganci. Jejich originální vzhled je zárukou plné intimity – možnost se schovat před pohledy sousedů nebo kolemjdoucích. Instalace proutěných rohoží je velmi jednoduchá a nevyžaduje složité úkony – každý se může ujmout tohoto úkolu. Abychom Vás ujistili, že je to jednoduché a rovněž rychlé, rozhodli jsme se přidat do naší nabídky výrobky s různými rozměry. To Vám umožní vybrat ten, který Vás uspokojí svou výškou a délkou.

Rohože jsou vázané pozinkovaným drátem každých 10 cm na osvědčených rakouských strojích BERGER. Používáme pouze podkladový drát 0,8 mm a balící drát 0,3-0,4 mm. Nabízíme Vám produkty vyrobené výlučně v EU.
Na koncích každé rohože necháváme prodloužený drát pro spojení více rohoží. Rohože lze libovolně zkracovat na potřebnou délku.
Instalace rohoží se provádí pomocí kabelových pásků, drátů, hřebíku nebo sešívaček v závislosti na podkladu, na který rohož instalujeme.

Proutěná rohož  1,4x5,0. Ke každé zakoupené rohoži přidáváme montážní pásky (50 ks k jedné rohoži)

 

Kód Kód: 100
Kategorie: Proutěné rohože

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení