Proutěná rohož 150x500

Neohodnoceno

Proutěná rohož  150x500. Ke každé zakoupené rohoži přidáváme montážní pásky

1 569 Kč
Skladem

Proutěná rohož 150x500

V praxi se ukazují jako skvělé řešení nejen pro zahrady, ale také pro terasy a balkóny. Jako přírodní materiál, zcela šetrný k životnímu prostředí, perfektně ladí s každým typem krajiny. Proutěné rohože, které Vám nabízíme, jsou určeny pro všechny, kteří očekávají od moderních clon trvanlivost a eleganci. Jejich originální vzhled je zárukou plné intimity – možnost se schovat před pohledy sousedů nebo kolemjdoucích. Instalace proutěných rohoží je velmi jednoduchá a nevyžaduje složité úkony – každý se může ujmout tohoto úkolu. Abychom Vás ujistili, že je to jednoduché a rovněž rychlé, rozhodli jsme se přidat do naší nabídky výrobky s různými rozměry. To Vám umožní vybrat ten, který Vás uspokojí svou výškou a délkou.

Rohože jsou vázané pozinkovaným drátem každých 10 cm na osvědčených rakouských strojích BERGER. Používáme pouze podkladový drát 0,8 mm a balící drát 0,3-0,4 mm. Nabízíme Vám produkty vyrobené výlučně v EU.
Na koncích každé rohože necháváme prodloužený drát pro spojení více rohoží. Rohože lze libovolně zkracovat na potřebnou délku.
Instalace rohoží se provádí pomocí kabelových pásků, drátů, hřebíku nebo sešívaček v závislosti na podkladu, na který rohož instalujeme.

Proutěná rohož  150x500. Ke každé zakoupené rohoži přidáváme montážní pásky (50 ks k jedné rohoži)

 

Kód Kód: 97
Kategorie: Proutěné rohože
Zpět do obchodu