Trávníková obruba / neviditelný obrubník výška 4,5 cm délka 100 cm

Neohodnoceno

Trávníková obruba / neviditelný obrubník výška 4,5 cm délka 100 cm

40 Kč
Skladem

Trávníková obruba / neviditelný obrubník výška 4,5 cm délka 100 cm

 

Dostupné v naší nabídce trávníkové obruby jsou vhodné jako prvky, které účinně oddělují trávník od chodníků, stezek, prostranství, alejí nebo silnic z dlažebních kostek. Kvůli jejich funkci – stabilizační, oddělující a ochranou před ujížděním, jsou velmi žádané majiteli zahrad. Jsou také velmi užitečné v parcích, na náměstích a zelených plochách ve městech. Díky jejich použití získáte estetický efekt – hranice trávníku vypadají velmi hezky a zároveň úplně přirozeně. Plastový lem je také velmi lehký – na rozdíl od betonových obrubníků, takže náklady na dopravu jsou mnohem menší. Otvory na okrajích umožňují protažení kabelů nebo trubek pro zavlažování zahrady. Montáž obrub je velmi jednoduchá. Můžete je připevnit a přizpůsobit samostatně pomocí naříznutí dolního okraje – můžete vytvořit různé tvary např. oblouky nebo pravé úhly.

V naší nabídce najdete trávníkové obruby vyrobené z plastu, odolného vůči negativním vlivům UV záření. Jsou velmi odolné a plní svoji funkci mnoho let. V nabídce máme také kotvy sloužící k montáži obrub. Realizujeme také velké objednávky, nabídku přizpůsobujeme jednotlivým zákazníkům a firmám.

 

Kód Kód: 165
Kategorie: Trávnikové obrubníky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení